Rekonstrukce bytových jader

Obnova starých koupelen, výměna obkladů, dlaždic či koupelnového nábytku. Odstranění umakartových jader, nová výstavba z moderních materiálů. Veškeré stavební, zednické, obkladačské služby i elektrické a vodařské práce.

Práce se dřevem

Výroba a opravy nábytku, zahradní domky, pergoly, parkovací stání. Domky a skluzavky pro děti.

Montážní práce, vestavby

Realizace všech typů minerálních podhledů, včetně zateplení půdních prostor. Komplexní sádrokartonářské práce, vestavby, příčky, změny interních dispozic. Podhledy stropů, palubkové obklady.

Sauny

Finské sauny na míru, včetně individuálního návrhu podle prostorových dispozic zákazníka. Zaručená kvalita použitím speciálních druhů dřeva určeného pro sauny.

Hodinový manžel

Montáže, doprava a opravy nábytku. Zapojení či výměna lustru. Opravy vypínačů a zásuvek. Připojení pračky, myčky. Utěsnění odpadu, opravy a výměny kohoutků a další...

Kompletní podlahové služby

Veškeré práce týkající se podlah. Pokládky všech typů dřevěných, dřevotřískových či laminátových krytin. Renovace a nátěry dřevěných podlah, broušení a lakování parket

Stavební firma Radim Palzer má dlouholeté zkušenosti v oboru již od roku 1998. Poskytuje rozsáhlé služby z různých oblastí i s možností jakékoli realizace „na klíč“.

Nemusíte se zatěžovat s organizací dalších řemeslníků, odpadnou vám starosti s nákupem materiálu, dopravou, odvozem suti a dokonce i s úklidem.

Zaručená cenová nabídka předem je samozřejmostí.